Ekologiškas PURENN bekvapis skalbiklis jautriai odai 6,90 EUR (1l)

   

Iš augalinių žaliavų pagamintas ypatingas, bekvapis drabužių skalbiklis su alijošiaus ir rugiagėlių ekstraktais efektyviam visų rūšių audinių skalbimui. Skalbiklio sudėtyje nėra fosfatų, optinių baliklių, naftos produktų. Skirtas bet kokiems audiniams, efektyvus skalbiant 30-60°C temperatūroje.

 

Naudojimas: vidutiniškai pripildytam skalbimo mašinos būgnui pilti 1 kamštelį skalbiklio. Pilnai pridėjus skalbimo mašiną, papildomai pripilti dar ½ kamštelio skalbiklio.
Ypač nešvariems skalbiniams: prieš skalbiant užpilti truputį skalbiklio ant skalbinių, truputi patrinti ir sudėti į skalbimo mašiną tolesniam skalbimui.
Ekologiškas PURENN levandų ir aviečių skalbiklis 6,90 EUR (1l)

   

Iš augalinių žaliavų pagamintas ypatingas universalus drabužių skalbiklis su aviečių ekstraktu ir levandos eteriniu aliejumi visų rūšių skalbinių skalbimui. Skalbiklio sudėtyje nėra fosfatų, optinių baliklių, naftos produktų. Tinkamas visiems spalvotiems ar baltiems audiniams, efektyviausias skalbiant 30-95 °C temperatūroje. Užtenka 35 skalbimams.

 

Naudojimas: vidutiniškai pripildytam skalbimo mašinos būgnui pilti 1 kamštelį skalbiklio. Pilnai pridėjus skalbimo mašiną, papildomai pripilti dar ½ kamštelio skalbiklio.
Ypač nešvariems skalbiniams: prieš skalbiant užpilti truputį skalbiklio ant skalbinių, truputi patrinti ir sudėti į skalbimo mašiną tolesniam skalbimui.Ekologiškas PURENN skalbiklis vaikams su ramunėlėmis 6,90 EUR (1l)

   

Audinių skalbiklis, specialiai sukurtas šeimoms su mažais vaikais. Šis, iš augalinių žaliavų pagamintas audinių skalbiklis su alijošiaus, ramunėlių ekstraktais bei soda, efektyviai išskalbs vaikiškus skalbinius, kurie po skalbimo pasidarys ypatingai minkšti ir švelnūs. Skalbiklio sudėtyje nėra fosfatų, optinių baliklių, naftos produktų, jis yra biologiškai suyrantis. Tinka visų vaikiškų drabužių skalbimui, efektyviausias skalbiant 30-60 °C temperatūroje. Užtenka 35 skalbimams.

Ypač tinka alergiškiems žmonėms ir žmonėms turintiems jautrią odą.

 

Naudojimas: vidutiniškai pripildytam skalbimo mašinos būgnui pilti 1 kamštelį skalbiklio. Pilnai pridėjus skalbimo mašiną, papildomai pripilti dar ½ kamštelio skalbiklio.Ekologiškas PURENN skalbiklis spalvotiems rūbams 6,90 EUR (1l)

   

Iš augalinių žaliavų pagamintas ypatingas drabužių skalbiklis spalvotiems audiniams su medetkų ekstraktu efektyviam spalvotų audinių skalbimui. Skalbiklio sudėtyje nėra fosfatų, optinių baliklių, naftos produktų. Skirtas visų rūšių spalvotiems audiniams, efektyvus skalbiant 30-60°C temperatūroje. Užtenka 35 skalbimams.

 

Naudojimas: vidutiniškai pripildytam skalbimo mašinos būgnui pilti 1 kamštelį skalbiklio. Pilnai pridėjus skalbimo mašiną, papildomai pripilti dar ½ kamštelio skalbiklio.
Ypač nešvariems skalbiniams: prieš skalbiant užpilti truputį skalbiklio ant skalbinių, truputi patrinti ir sudėti į skalbimo mašiną tolesniam skalbimui.Ekologiškas PURENN levandų ir alijošių skalbinių minkštiklis 4,60 EUR (1l)

   

Iš augalinių žaliavų ypatingai pagamintas minkštiklis su eteriniais aliejais minkština skalbinius, pašalina statinę elektros energiją ir suteikia skalbiniams malonų aromatą.

 

Naudojimas: įpilti 1 kamštelį minkštiklio. Tinkamas visu skalbinių skalbimui naudojant bet kokią skalbimo programą.Ekologiškas PURENN dėmių valiklis spalvotiems 6,90 EUR (500 g)

   

Aplinkai draugiškas koncentruotas dėmių valiklis spalvotiems audiniams padės išvalyti tokias dėmes kaip raudono vyno, arbatos, kavos, žolės ar vaisių. Tinka naudoti kartu su kitais PURENN plovikliais.

 

Naudojimas: įpilti vieną kaušelį valiklio kartu su kitomis skalbimo priemonėmis. Stipriai demėtiems rūbams naudoti nedidelį kiekį valiklio tiesiogiai ant audinio.


Ekologiškas PURENN dėmių valiklis baltiems 6,90 EUR (500 g)

   

Aplinkai draugiškas koncentruotas dėmių valiklis baltiems audiniams padės išvalyti tokias dėmes kaip raudono vyno, arbatos, kavos, žolės ar vaisių. Tinka naudoti kartu su kitais PURENN plovikliais.


Naudojimas: įpilti vieną kaušelį valiklio kartu su kitomis skalbimo priemonėmis. Stipriai demėtiems rūbams naudoti nedidelį kiekį valiklio tiesiogiai ant audinio.

 

 

 

 


Ekologiškas PURENN gyvūnams palankus grindų valiklis 4,60 EUR (1l)

   

Bekvapis, specialiai grindims sukurtas universalus ploviklis su ramunėlių ir medetkų ekstraktais efektyviai pašalina nuo grindų purvą ir suteikia joms švaros pojūtį. Nepalieka dėmių. Nekenksmingas naminiams gyvūnams.

 

Naudojimas: 2-3 dangtelius ploviklio įpilti į 10 litrų vandens, kuriuo plaunate grindis. Saugoti nuo vaikų

 

 

 

 

 


Ekologiškas PURENN žaliųjų citrinų ir obuolių grindų valiklis 4,60 EUR (1 l)

   

Specialiai grindims sukurtas universalus ploviklis su žaliųjų citrinų bei obuolių ekstraktais ir augalinės kilmės aktyviomis medžiagomis efektyviai pašalina nuo grindų purvą ir suteikia joms spindesį. Nepalieka įbrėžimų.

 

Naudojimas: 2-3 kamštelius ploviklio įpilti į 10 litrų vandens, išplauti grindis. Saugoti nuo vaikų.

 

 

 

 

 

 


Ekologiškas PURENN kalkių valiklis 4,60 EUR (500 ml)

   

Specialiai kalkių apnašų pašalinimui sukurtas valiklis su citrinos rūgštimi efektyviai valo virtuvės ir sanitarinių patalpų paviršius nuo purvo, kalkių ir muilo apnašų.

 


Naudojimas: užpurkšti ant paviršiaus, nuvalyti minkštu skudurėliu ir nuplauti. Stipriau užterštus paviršius užpurškus palikti 5 min. Po to nuplauti. Saugoti nuo vaikų. Nevalyti porėtų paviršių, aukso ir sidabro dirbinių.

 

 

 


Ekologiškas PURENN braškių ir citrinų langų valiklis 4,60 EUR (500 ml)

   

Specialiai sukurtas valiklis su braškių ir citrinų ekstraktais efektyviai šalina vandens dėmes ir nešvarumus nuo langų, veidrodžių ir kitų stiklinių paviršių bei suteikia jiems spindesį.

 

 

Naudojimas: užpurkšti ant paviršiaus ir nuvalyti skudurėliu. Stipriau užterštus paviršius užpurškus palikti 3 min. Po to nuvalyti. Saugoti nuo vaikų.

 

 

 

 


Ekologiškas PURENN šermukšnių virtuvės valiklis 4,60 EUR (500 ml)

   

Specialiai valomiems virtuvės paviršiams sukurtas universalus ploviklis su obuolių ir šermukšnių ekstraktais efektyviai pašalina nuo paviršių purvą, riebalus, pelėsius, bei kitus virtuvėje esančius nešvarumus.

 

Naudojimas: užpilti ant paviršiaus ir nušluostyti minkštu skudurėliu. Po to paviršių nuplauti. Labai nešvarius paviršius padengti plovikliu ir palikti 5 minutėms. Po to gerai nuvalyti ir nuplauti. Saugoti nuo vaikų.

 

 

 

 

 


Ekologiškas PURENN citrinų ir šermukšnių vonios valiklis 4,60 EUR (500 ml)

   

Specialiai visiems vonioje valomiems paviršiams sukurtas universalus ploviklis su eteriniais citrinų aliejais ir šermukšnių ekstraktu efektyviai nuvalo purvą nuo paviršių, o taip pat pašalina pelėsius bei muilo ir kalkių apnašas.

 

 

Naudojimas: užpilti ant paviršiaus ir nušluostyti minkštu skudurėliu. Po to paviršių nuplauti. Labai nešvarius paviršius padengti plovikliu ir palikti 5 minutėms. Tuomet gerai nuvalyti ir nuplauti. Saugoti nuo vaikų.

 

 

 


Ekologiškas PURENN mėlynių ir žaliųjų citrinų indų ploviklis 2,90 EUR (500 ml)

   

Indų ploviklis su mėlynių ekstraktu ir žaliųjų citrinų eteriniais aliejais efektyviai išplauna indus ir suteikia jiems spindesį. Ploviklyje esantys augaliniai ekstraktai saugo Jūsų rankų odą - ją drėkina ir minkština.

 

Naudojimas: užlašinti keletą lašų ant kempinės, ja išplauti indus, po to gerai perplauti vandeniu. Saugoti nuo vaikų.
 

 


Ekologiškas PURENN levandų ir šermukšnių indų ploviklis 2,90 EUR (500ml)

   

Indų ploviklis su eteriniu levandų aliejumi ir šermukšnių ekstraktu efektyviai išplauna indus ir suteikia jiems spindesį. Ploviklyje esantys augaliniai ekstraktai saugo Jūsų rankų odą - ją drėkina ir minkština.

 


Naudojimas: užlašinti keletą lašų ploviklio ant kempinės, ja išplauti indus, o tuomet juos gerai perplauti vandeniu. Saugoti nuo vaikų.

 

 

 

 


Ekologiškas PURENN bekvapis indų ploviklis 2,90 EUR (500 ml)

   

Indų ploviklis be kvapiųjų medžiagų. Ploviklyje esantys augaliniai ekstraktai saugo Jūsų rankų odą - ją drėkina ir minkština.

 

 

Naudojimas: užlašinti keletą lašų ant kempinės, ja išplauti indus, po to gerai perplauti vandeniu. Saugoti nuo vaikų.

 

 

 

 


Ekologiškas PURENN alijošių ir bruknių indų ploviklis 2,90 EUR (500 ml)

   

Indų ploviklis su bruknių ir alavijų ekstraktais efektyviai išplauna indus ir suteikia jiems spindesį. Ploviklyje esantys augaliniai ekstraktai saugo Jūsų rankų odą - ją drėkina ir minkština. Specialiai sukurtas jautriai odai.

 


Naudojimas: užlašinti keletą lašų ploviklio ant kempinės, ja išplauti indus, o tuomet juos gerai perplauti vandeniu. Saugoti nuo vaikų.

 

 

 


Ekologiškas PURENN koncentruotas indaplovių ploviklis 9,90 EUR (1 l)

   

Gelis indaplovei su natūraliais žolelių ir kadagio ekstraktais, švelniai valančiais Jūsų indus ir taures.


Naudojimas: Ploviklio talpą pripildykite geliu, maišyklė nereikalinga. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.Ekologiškas PURENN alijošių ir medetkų skystas muilas 4,90 EUR (500 ml)

   

Specialiai sukurta skysto muilo formulė su alavijais ir medetkų ekstraktu bei augalinės kilmės aktyviosiomis medžiagomis efektyviai ir švelniai nuplauna rankų odą. Augaliniai ekstraktai rūpinasi Jūsų rankų oda, ją drėkina ir minkština.

 

 

 

 

 

 

 


Ekologiškas PURENN kadagių ir pušies tualeto valiklis 4,90 EUR (1l)

   

Ypatingos sudėties WC valiklis su kadagio bei pušų pumpurų ekstraktais ir augalinės kilmės aktyviosiomis paviršiaus medžiagomis efektyviai išvalo unitazą nuo nešvarumų ir vandens nuosėdų. Sudėtyje esančios organiniai eteriniai aliejai suteikia gaivų aromatą.


Naudojimas: užpilti priemonę ant unitazo paviršiaus ir po jo kraštais. Leisti pastovėti kelias minutes ir patrinti šepečiu, nuplauti vandeniu. Saugoti nuo vaikų.